O mydlách

Úvod O mydlách

S hustou penou vďaka kokosovému oleju, ošetrujúce a liečivé vďaka bylinkám a s vôňou prírodných silíc, pričom každá navodzuje inú náladu a atmosféru. V každom je aj troška čarov – myšlienka, aby každému človeku prinieslo to, čo práve potrebuje.

 

Najradšej mám naše bylinky, ktoré rastú v okolí mydlárne. Väčšinu bylín si zbieram, pripravujem odvary a olejové maceráty.

Mojou špecialitou sú mydlá s domácim rastlinným mliekom - makové a kokosové, určené pre citlivú a suchú pokožku. Pre kozie mydlá kupujem čerstvé kozie mlieko z miestnej malej farmy.

 

Každé mydlo či šampón má vlastnú receptúru. Nemám rada zložité prekombinované veci, preto aj moje mydlá majú jednoduché zloženie s malým množstvom prísad.

Balenie mydiel je vyriešené jednoduchými papierovými obalmi, šampóny sú v krabičkách z recyklovaného kartónu.

 

Vyrobiť vlastnými rukami kocku mydla, ktorá naozaj mydlí, čistí a je príjemná pre pokožku ma očarilo a baví ma to každý deň. K výrobe mydiel a kozmetiky je však žiadané more dôležitých guľatých razítok. Tak ich mám – všetky. Malá mydláreň na kraji dediny pozerá svojim oknom na borovicovú horu. Je tiež ovenčená všetkými potrebnými povoleniami.

Kontakt

Silvia Dostálová

Jedľové Kostoľany 323
95196 Jedľové Kostoľany

0911 133 636

chcem@mojemydlo.sk

Reklamačný poriadok

Copyright 2022 - 2024 © mojemydlo.sk